Loading

Awaryjne otwieranie samochodów

Jeśli potrzebujesz pomocy przy awaryjnym otwieraniu samochodu zadzwoń po Pogotowie Zamkowe, działamy na terenie Zielonej Góry i okolicy, świadczymy usługi ślusarskie cały tydzień 24h.  Jesteśmy w stanie otworzyć większość samochodów dostępnych w Europie jak i USA : Mercedes, Renault, Volkswagen, Opel, Skoda, Seat, Audi, VW, Ford i wiele innych.  Otwieramy auta starszego typu i auta klasy premium.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem co pozwala nam na bezinwazyjne otwieranie samochodu nie narażając Klienta na dodatkowe koszty. Jeśli twój problem to : zatrzaśnięte kluczyki, złamany klucz w zamku lub gdy klucz przestał działać zadzwoń po Pogotowie Zamkowe na pewno pomożemy. Dodatkowo pełnimy usługę naprawy i serwisu zamków i stacyjek samochodowych.

W przypadku całkowitego zgubienia klucza jesteśmy w stanie otworzyć Twoje auto bezinwazyjnie i jeśli zajdzie taka potrzeba to dorobimy klucz na miejscu.

Nie ryzykuj zadzwoń po Pogotowie Zamkowe masz gwarancję fachowej i kompleksowej usługi bez narażania na dodatkowe koszty. Otworzę każde auto niezależnie od marki, rocznika i producenta po prostu dostaje się do środka. Zaoszczędź swój czas, nerwy  i pieniądze. Zadzwoń po Pogotowie Zamkowe 666-666-803.