Loading

Kodowanie kluczy

Rozwój i postęp technologiczny zawitał na stałe również w zakresie kluczy i różnego rodzaju zamknięć szczególnie widoczne jest to w motoryzacji. Nowoczesne samochody posiadają tzw. klucze zdalne, czyli nic innego jak klucze samochodowe w których znajduje się transponder czy układ scalony wysyłający sygnał o określonej częstotliwości identyfikowanej przez nasz samochód.

Z jednej strony jest to ułatwienie naszego codziennego życia z drugiej jeżeli zgubimy lub uszkodzimy taki kluczyk w najlepszym przypadku będzie to utrudnienie w korzystaniu z pojazdu lub całkowity brak możliwości otwarcia samochodu.

Posiadam w ofercie kodowanie kluczy do większości marek samochodów dostępnych w Europie jak i USA. Kodowanie kluczy to także dorabianie kart zbliżeniowych do samochodów. Koduję breloki zbliżeniowe do domofonów oraz piloty do bram.

Warto pamiętać o posiadaniu kilku egzemplarzy naszych elektronicznych kluczy czy kart, ponieważ dorobienie ich / skopiowanie będzie o wiele tańsze i nie przysporzy nam problemów w przyszłości gdy ten jeden nasz elektroniczny klucz zawiedzie.

Dzwoń do nas i zapytaj jak można rozwiązać Twój problem: 666 666 803