Loading

Dorabianie kluczy samochodowych

Jesteśmy wyspecjalizowanym punktem dorabiania kluczy samochodowych, posiadamy profesjonalny i nowoczesny park maszyn do dorabiania różnych kluczy. Posiadamy urządzenia elektroniczne i kodujące jednych z najlepszych producentów w Europie. Jesteśmy w stanie dorobić klucz do większości marek samochodów dostępnych w Europie jak i USA : Mercedes, Renault, Volkswagen, Opel, Skoda, Seat, Audi, VW, Ford i wiele innych. Dorobimy klucz zarówno do aut starszych jak i do nowych model. Oferujemy  kodowanie i programowanie kart i pilotów .Posiadamy sprzęt do komputerowego dorabiania kluczy. Jeśli twój klucz jest wytarty, uszkodzony albo gdy zgubiłeś ostatni klucz i nie możesz otworzyć auta to my dorobimy nowy na podstawie zamka lub stacyjki. Zaprogramujemy immobilizery oraz zakodujemy karty do Renault. Posiadamy sprzęt do odczytu kodu PIN.

W przypadku całkowitego zgubienia klucza jesteśmy  w stanie otworzyć samochód bezinwazyjnie i jeśli zajdzie taka potrzeba to dorobimy klucz na miejscu. Jeśli zgubili Państwo klucz do swojego samochodu to wystarczy zadzwonić do nas.

Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę kluczy, pilotów, kart oraz mamy różnego rodzaju obudowy do kluczy samochodowych. Dodatkowo pełnimy usługę naprawy elektroniki kart i pilotów oraz wymienimy baterie. Dorabiamy  karty zbliżeniowe do aut. Kodujemy piloty do bram, breloki zbliżeniowe do domofonów oraz karty dostępu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu.