Loading

Pogotowie zamkowe Zielona Góra 24h/7dni tel. 666 666 803

Pogotowie zamkowe Zielona Góra i okolice

Moja firma specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu zamków mieszkań, domów i samochodów. Jestem w stanie otworzyć każdy zamek niezależnie od rodzaju po prostu dostaję się do środka. Ponadto wymieniam i montuję zamki  bez względu na typ zamka. Dorabiam klucze domowe, samochodowe, klucze do maszyn budowlanych, motocykli oraz samochodów ciężarowych, koduje klucze, karty i piloty. Naprawiam elektronikę w pilotach i kartach samochodowych. Serwisuję i naprawiam zamki i stacyjki samochodowe.

Swoją działalność rozpocząłem  w 2005 roku od dorabiania kluczy mieszkaniowych i samochodowych. Przez ten czas nabyłem fachowej wiedzy i umiejętności.Znajomość budowy każdego zamka pozwala mi na bezinwazyjne otwarcie zamka bez ponoszenia przez klienta niepotrzebnych kosztów. Ciągłe szkolenia i inwestycje w nowoczesny sprzęt oraz liczne kontakty w branży pozwalają mi świadczyć kompleksowe  usługi ślusarskie.

Dlaczego warto skorzystać z usług  Pogotowia Zamkowego ?

Do każdego wezwania podchodzę indywidualnie i elastycznie, otwieram zamki całodobowo, usługi ślusarskie świadczę cały tydzień, działam na terenie miasta Zielona Góra i w okolicznych miejscowościach. Szybka reakcja działania, konkurencyjne ceny, szeroki wachlarz usług ślusarskich. Gwarantuję fachowe, bezinwazyjne i kompleksowe usługi Pogotowia Zamkowego.

Otwieranie zamka bez kluczyka to moja specjalność.

Pracuję na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu moi Klienci mają gwarancję fachowej usługi i bezinwazyjnego wykonania.  Klienci korzystając z moich usług nie muszą  martwić się  i stresować dodatkowymi kosztami.

W przypadku, gdy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi samochodu czy mieszkania warto zaufać doświadczeniu zdobytym przez Pogotowie Zamkowe.

Moi klienci nie muszą stresować się z powodu zatrzaśniętych drzwi, co niewątpliwie przysparza dużo nerwów. Kliencie nie korzystaj z półśrodków i pomocy osób bez doświadczenia, wybicie szyby w aucie czy rozwiercanie zamka na własną rękę przysporzy więcej kosztów i problemów niż to potrzebne. Zadzwoń po Pogotowie Zamkowe 666 666 803 i miej gwarancję wykonania  fachowej, bezinwazyjnej i kompleksowej usługi bez generowania dodatkowych kosztów.

Potrzebujesz pomocy?
Naprawię, otworzę Twój zamek, dorobię klucz.
Dojeżdżam do klienta!

 

Specjalizuję się w otwieraniu zamków, naprawie uszkodzonych stacyjek.
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt.

Zadzwoń: 666 666 803

 

Działam na terenie Zielona Góra, Żagań, Żary, Nowogród Bobrzański, Świebodzin, Nowa Sól, Bytom Odrzański, Sulechów,  Krosno Odrzańskie, Głogów, Kożuchów, Szprotawa, Lubsko, Cybinka, Kargowa, Torzym, Gubin, Sława