Loading

Ślusarz

Zapraszamy do skorzystania usług ślusarskich. Dojeżdżamy do klienta na terenie miasta Zielonej Góry i okolic, jesteśmy do dyspozycji cały tydzień całodobowo. W zależności od powodu wymiany zamka, czy to ze względu na zatrzaśnięcie drzwi,  wieloletnią eksploatację  ważnego elementu zamka czy też ze względu na zwykłe uszkodzenie, możliwości jest wiele. W przypadku włamania lub w przypadku aktu wandalizmu, gdy zamek został trwale uszkodzony. Nasza firma poradzi sobie z każdym problemem. Zapewniamy kompleksową  usługę  awaryjnego otwarcia, montażu, naprawy i wymiany zamków w drzwiach firm: Gerda,  Assa-Abloy, Dierre, Evva, Keso, Lob, Securemme, Solo, Winkhaus oraz w drzwiach chińskich. Otwieramy i montujemy każdy zamek do domu, mieszkania, samochodu, bramy, sejfu itp.  Oprócz naprawy i montażu zamków świadczymy usługi dorabiania kluczy praktycznie do każdego zamka. Korzystając z usług naszej firmy każdy klient może liczyć na kompleksową usługę ślusarską. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i profesjonalnym parkiem maszyn do dorabiania kluczy, więc otwarcie i wymiana zamka przebiega błyskawicznie,  bezpiecznie i precyzyjnie.

Fachowo doradzimy przy wyborze odpowiedniego zabezpieczenia do Twojego domu, mieszkania, firmy,biura,samochodu itp. Swoje usługi kierujemy do:

– osób prywatnych.

– hoteli,pensjonatów,ośrodków wypoczynkowych.

– szkół,szpitali,

-małych i dużych firmy,biur, instytucji.

-spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych.

W swojej ofercie usług mamy również montaż Systemów Master Key i Systemów Jednego Klucza. Systemy te charakteryzują się wygodą, kontrolą dostępu, bezpieczeństwem i łatwością w administrowaniu kluczami. Szczególnie polecane są do dużych obiektów. Służymy pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego systemu oraz fachowym pomiarem i montażem. Zapewniamy kompleksową usługę montażu systemu oraz  w razie potrzeby dorobieniu większej ilości kluczy.

Przy podjęciu  stałej współpracy gwarantujemy atrakcyjne zniżki. Posiadamy w sprzedaży bogatą ofertę wkładek do drzwi, zamków i kłódek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu.